Współcześnie zabiegi kosmetyczne wykonywane są za pomocą wielu nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest zastosowanie lasera frakcyjnego, dzięki któremu możliwe jest wykonanie bardzo szerokiego spektrum różnych działań. W dzisiejszym poradniku dowiemy się jakie są wskazania do wykonania zabiegu z użyciem lasera oraz gdzie możemy skorzystać z tej możliwości.

Usuwanie oznak starzenia

Starzenie się skóry to coś, czego obawia się każda kobieta. Na szczęście dzięki zabiegom laserowym łatwe jest utrzymanie jej w doskonałym stanie przez całe lata. Możliwe jest między innymi usuwanie zmarszczek i zwiotczeń skóry, tzw. „worków pod oczami”, poprawa elastyczności poprzez wygładzanie i soft lifting, usuwanie rozstępów i blizn. To tylko niektóre z bardzo istotnych dla skóry zabiegów, które wykonuje laser frakcyjny CO2 Warszawa cena może być zależna od tego, z jakiego urządzenia korzysta dany gabinet. Jednak dla bezpieczeństwa, nie warto oszczędzać i kierować się niską ceną.

Pozbywanie się uszkodzeń

Inna paleta zabiegów to tak zwany resurfacing laserowy Warszawa umożliwia nam wykonanie go w wielu pracowniach kosmetycznych oraz klinikach medycyny estetycznej. Dzięki laserowi można usuwać płytkie oraz rozległe zmiany naczyniowe, pigmentowe, przebarwienia, plamy starcze i ostudy. Korekcja niejednolitego odcienia skóry również nie będzie stanowiła najmniejszego problemu, podobnie jak usuwanie uszkodzeń słonecznych. Można również, niezależnie od wieku pacjenta, pozbyć się kłopotu z tzw. szorstką skórą i jej nierównościami.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 + 8 =