Tatuaż jest bardzo popularną formą ozdabiania ciała. Jest również coraz bardziej dostępny. Praktycznie każdy z nas może pójść do studia tatuażu i wykonać sobie obraz na swoim ciele. Trzeba jednak pamiętać, że tatuaż jest ozdobą stałą, dlatego warto dobrze się zastanowić nad wyborem wzoru. Czasami zdarza się tak, że tatuaż przestaje się nam podobać lub swoim wyglądem przypomina nam o trudnych sytuacjach w naszym życiu, dlatego chcemy się go pozbyć. Pytanie brzmi: w jaki sposób wykonuje się usuwanie tatuażu?

Tatuaż do usunięcia? Można to zrobić.

Tatuaże usuwane są kilkoma metodami, jednak najbardziej popularną jest metoda laserowa. Polega ona na naświetlaniu skóry wiązką laserową w miejscu występowania wzoru na skórze. Należy zaznaczyć, że jeden zabieg nie wystarczy. By efekt był zadowalający, potrzebne jest kilka lub nawet kilkanaście takich sesji. Warto również wiedzieć, że na rynku jest kilka laserów, które usuwają tatuaże. W ostatnim czasie polecany jest ten o nazwie Dicovery Pico. Więcej informacji o nim możecie znaleźć na stronie https://proderma-clinique.pl.

Wykonanie lub usunięcie tatuażu należy zlecać tylko specjalistom, gdyż tylko oni mogą zapewnić bezpieczne usługi. W innym przypadku może to skończyć się poparzoną skórą lub szpetnymi bliznami.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − jeden =