Planujesz podróż i wylot z lotniska w Poznaniu i zastanawiasz się, ile w jego pobliżu płaci się za parkowanie samochodu na jeden lub więcej dni? Porównaj ceny okolicznych parkingów zlokalizowanych wokół lotniska Ławica i sprawdź, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni

Ceny parkingów w okolicy lotniska w Poznaniu

Ławica, czyli lotnisko w Poznaniu często dostarcza kierowcom dużego wyzwania ze znalezieniem taniego miejsca do zaparkowania na kilka dni. Ceny tutaj, odpowiednio do wielkości miasta i dużego ruchu obsługiwanego przez lotnisko, są wysokie. Najwyższe ceny parkingów odnotowuje się zdecydowanie na parkingu bezpośrednio lotniskowym, dlatego większość kierowców decyduje się na ominięcie tego kosztu i szuka parkingów w okolicy.

Parking + transport na lotnisko. Sprawdź możliwości i cenniki

W pobliżu lotniska jest kilka parkingów, ale wybierając ten dla siebie najtańszy parking przy Ławicy, warto zwrócić również uwagę na to, czy w ramach usług świadczy on dowóz pasażerów na lotnisko. Taki transport jest bardzo ważny, bo pozwala szybko dostać się z bagażami na lotnisko, bez obawy o szukanie dodatkowego autobusu czy inne uciążliwości. Najtańszy parking ma ceny od 39 zł za pierwszą dobę, plus identyczną stawkę za dwie kolejne. W miarę wydłużania się pobytu ceny rosną o kilka złotych za każdą kolejną dobę, ale wciąż są bardzo atrakcyjne. Dzień czwarty i piąty to np. 45 zł czyli ledwie 6 zł więcej niż stawka początkowa, co pozwala kierowcom jasno zaplanować koszty i nie przepłacać.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa + 6 =