Nadpotliwość występuje, gdy zaburzone jest funkcjonowanie gruczołów potowych. Jest to choroba, którą należy leczyć. Z nadpotliwością można sobie radzić chwilowo poprzez stosowanie dezodorantów i antyperspirantów. Trwałym rozwiązaniem jest zastosowanie botoksu. Wstrzykuje się go w pachy, stopy, czy dłonie. Efekt pojawia się po kilku dniach i utrzymuje się aż od 6 do 8 miesięcy, co wskazuje, że jest to jedno z skuteczniejszych rozwiązań na nadpotliwość Szczecin jako miasto, posiada w swym obrębie przedstawicieli na rynku, którzy mogą rozwikłać podany problem.

Nadpotliwość jest redukowana poprzez wykonanie bezinwazyjnego zabiegu wstrzyknięcia rozcieńczonej toksyny botulinowej. Zmniejsza ona powierzchnię skóry, niweluje zagłębienia, w których może tworzyć się pot. Gruczoły potowe przestają pracować, gdyż zablokowane zostają impulsy nerwowe. Rozluźnia ona mięśnie i poraża końcówki nerwów. Pot przestaje być doprowadzany, a komfort życia klienta radykalnie się zwiększa. Organizm przestaje wydzielać pot, by utrzymać organizm w prawidłowej temperaturze.

Pozbycie się nadpotliwości

Botox Szczecin opiera się na wstrzyknięciu przez lekarza odpowiedniej dawki botoksu. Cena jednego zabiegu oscyluje w granicy 2 tysięcy i zależy od powierzchni ciała, do której botoks ma zostać wstrzyknięty. Nadmierne pocenie się skóry głowy może skutkować przetłuszczaniem się włosów. Miejscowe wstrzykiwanie botoksu hamuje ten proces i pozwala cieszyć się czystymi włosami. Po zabiegu nie jest konieczne poddanie się hospitalizacji, należy utrzymać dobrą higienę. Niezmiernie rzadko obserwuje się powikłania po zabiegu, a samo jego przeprowadzenie jest bezbolesne. Cały proces trwa około 30 minut, w ciągu których wykonywane jest od 10 do 15 nakłuć.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 + 18 =