Kto chociaż raz próbował kawy z ekspresu wyposażonego w filtr wody, ten wie, że różnica w smaku jest znacząca. Posiadaczom ekspresu do kawy włoskiej marki DeLonghi, obecnej na rynku od ponad 100 lat, znany jest z pewnością filtr DLS C002. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu filtrującego możemy cieszyć się głębokim smakiem i aromatycznym zapachem kawy, niezależnie od jakości wody wodociągowej w naszym mieście.

Ponadto zastosowanie filtra znacząco wydłuża żywotność ekspresu, sprawiając, że jest on mniej podatny na zanieczyszczenia w postaci osadów, czy kamienia. W jego wnętrzu znajduje się aktywny węgiel, który skutecznie zatrzymuje substancje stosowane do uzdatniania wody, chlor i pestycydy, a jonowymienna żywica, zbudowana z niewielkich ziarenek o porowatej strukturze przyczynia się do zmiękczania wody i usuwania nadmiaru jonów Ca2+ oraz Mg2+. Wszystkie filtry zaprojektowane są one w taki sposób, by efektywnie oczyścić nawet 50 litrów wody, co w przypadku stosowania wody butelkowanej pozwala na ogromne ograniczenie ilości zużywanego plastiku. Czyż to nie wspaniała wiadomość dla naszej planety?

Jaki fitlr dla posiadaczy ekspresów do kawy innych marek?

Na rynku znajdziemy wiele różnych ekspresów i urządzeń z naklejką z oznaczeniem AquaClean. Oznacza to, że w danym urządzeniu można zastosować filtr CA6903 i będzie ono z nim kompatybilne. Jeżeli jednak mamy jakieś wątpliwości, zawsze możemy skonsultować się ze sprzedawcą, który pomoże wybrać najlepszy filtr, dzięki któremu już zawsze będziemy mogli pić wyśmienitą kawę.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 1 =