W wyjątkowych wnętrzach zawsze znajdują się takie elementy wyposażenia, które od razu przykuwają uwagę. Podczas domowych metamorfoz warto sięgnąć po własne zasoby kreatywności, dzięki którym pomieszczenia nabiorą innego charakteru. Warto poświęcić nieco czasu na dopracowanie każdego z domowych pomieszczeń, aby później czerpać już wyłącznie satysfakcję z użytkowania. Wiele ciekawych rozwiązań możemy wdrożyć samodzielnie.

Oryginalne wyposażenie – kreatywne rozwiązania

Jeżeli pomieszczenia mają być nieszablonowe, to warto pokusić się o odnowienie mebli. Obecnie można łączyć różne style i kolory, co daje szerokie pole możliwości. Czasem nawet zmiana detali wykończeniowych oddziałuje na całe pomieszczenie. Takie szczegóły często sprawiają, że wnętrza stają się klimatyczne i przyjemne dla wszystkich domowników. Jednym z oryginalnych sposobów jest malowanie mebli farbą kredową lub zastosowanie szablonów, dzięki którym na frontach mebli pojawią się designerskie wzory.

Aby wyposażenie zyskało na oryginalnym charakterze można również wymienić uchwyty i gałki meblowe. Takie akcesoria oferowane są w różnorodnych kolorach i wzorach, co pozwala na dopasowanie takich detali do charakteru mebla i stylu pomieszczenia. Dostępne są klasyczne uchwyty, ale także zdecydowanie bardziej dekoracyjne – np. z porcelaną lub z efektownymi kryształkami Swarovskiego. W taki sposób można uatrakcyjnić meblościankę w salonie lub odnowić zestaw mebli w kuchni. Z kolei do pokojów dziecięcych oferowane są  fantazyjne i kolorowe uchwyty meblowe. 

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć × 4 =