To, co kiedyś kojarzyło się ze starszym panem, dziś znowu staje się modne. Mowa o fotelach. Być może niektórzy mają jeszcze w oczach obraz dziadka lub babci, którzy zasiadali w swoich mięciutkich siedziskach, by tam oddawać się ulubionym czynnościom: szydełkowaniu, czytaniu, a może po prostu słuchaniu radia. Okazuje się, że dawna moda na solidne, tapicerowane modele powraca z ogromną siłą i staje się wnętrzarskim hitem.

Wystarczy obejrzeć dowolny serial, gdzie fotel jest podstawowym wyposażeniem każdego mieszkania bohaterów albo zajrzeć do nowoczesnej kawiarni albo nawet oddziałów banków czy innych komercyjnych instytucji. Nic w tym złego.

Nowoczesne fotele są niezwykle piękne w swej strukturze i rozmaitych formach, wzorach i kolorach. Ponadto są bardzo wygodne i przyjemnie spędza się w nich czas. Taka moda bez najmniejszych oporów powinna wracać.

Pożądane uszaki

Każdy kto miał okazję zasiąść w ciepłym i miękkim uszaku, wie w czym tkwi cały ambaras. Miękkość tkaniny pozwala odpłynąć i odpocząć, a przecież właśnie relaksu najbardziej spragniony jest współczesny człowiek. Ponadto wyraziste kolory, które posiadają fotele przyciągają wzrok, co jest bardziej istotne szczególnie w instytucjach czy firmach skupionych na pozyskiwaniu klientów.

W takich miejscach fotel w kolorach firmowych może stać się świetnym produktem marketingowym. Natomiast dla użytku domowego jest po prostu wspaniałym miejscem, gdzie można usiąść prowadząc długie rozmowy z domownikami lub wziąć do ręki ulubioną książkę i spędzić w taki sposób przyjemny wieczór.

Tekst powstał w ramach współpracy z Selsey.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden + 14 =