Płytki imitujące kamień – czy się sprawdzają?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Płytki imitacja kamienia to świetny sposób na uzyskanie wyglądu kamienia bez kosztów. Płytki imitujące kamień są teraz bardzo modne, ponieważ ludzie chcą mieć luksus kamiennych podłóg w domu bez wydawania fortuny. Płytka imitująca kamień jest łatwa w montażu i nie wymaga specjalnych umiejętności ani sprzętu. Ma wodoodporne podłoże i może być układana na każdej powierzchni.

Popularna opcja

Płytki imitujące kamień to jedna z najpopularniejszych opcji w łazience. Są dostępne w szerokiej gamie wykończeń, od granitu po marmur, i nie ma wątpliwości, że wyglądają świetnie. Ale czy działają?

Odpowiedź brzmi tak, płytki imitujące kamień działają. Powodem tego jest fakt, że są one wykonane z materiału na bazie żywicy zwanego „poliestrem”. Materiał ten pozwala na stosowanie ich w wilgotnych środowiskach, takich jak prysznice i łazienki, bez ryzyka uszkodzenia lub odbarwienia.

To sprawia, że są idealne do stosowania zarówno w łazienkach, jak i kuchniach, gdzie mogą być używane jako ścienne lub podłogi.

Jakie mają zalety?

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie wybierają płytki imitujące kamień nad prawdziwym kamieniem. Niektórzy uważają, że jest to łatwiejsze do czyszczenia, podczas gdy inni wolą wygląd imitacji nad prawdziwym kamieniem. Ma również inne zalety, takie jak niskie wymagania konserwacyjne, co oznacza, że nie trzeba spędzać czasu na regularnym czyszczeniu, jak w przypadku prawdziwego kamienia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Aranżacja wnętrz, na czym ona polega i kto ją realizuje?
Aranżacja wnętrz, na czym ona polega i kto ją realizuje?
Aranżacja wnętrz to sztuka i zawód polegający na planowaniu, projektowaniu i zarządzaniu przestrzenią wewnętrzną budynków. Z reguły realizowane jest przez […]
Rower crossowy – do jakiej jazdy jest przeznaczony?
Rower crossowy – do jakiej jazdy jest przeznaczony?
Wśród miłośników jednośladów wyjątkowo dużą popularnością cieszą się obecnie rowery crossowe. Cenione są przede wszystkim za uniwersalność – wprost doskonale […]
Weselny dress code – co ubrać na tę uroczystość?
Weselny dress code – co ubrać na tę uroczystość?
Moda weselna w ostatnich latach przeszła prawdziwą metamorfozę. Tandetna satyna oraz tafta odeszły już w niepamięć, a ich miejsce zajęła […]