Dom na kołach to alternatywna dla murowanej lub drewnianej nieruchomości. W związku z tym, że taki domek posiada kółka, można go dowolnie przestawić i przewozić. Nieruchomość nie jest na stałe zamocowana do gruntu, więc nie wymaga pozwolenia na budowę. Kto może skorzystać z takiego rozwiązania i jakie są zalety posiadania domku holenderskiego?

Dom na kółkach – dla kogo?

Dom na kółkach to znakomite rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na formalności związane z budową domu na działce rekreacyjnej. Niewielka ilość wymaganych dokumentem związanych z zakupem i brak zezwolenia nadzoru budowlanego pozwala na szybki montaż domu na własnym terenie. Obiekty są gotowe do zamieszkania i posiadają kompletne wyposażenia włącznie z meblami, ogrzewaniem czy urządzeniami kuchennymi. Przykładowe domy na kółkach można znaleźć na stronie https://www.miccomobilehomes.com.

Wybór domu na kółkach daje wiele możliwości. To dobre rozwiązanie dla posiadaczy działek, którzy chcą urządzić sobie przyjemnie miejsce do wypoczynku, jak i dla podróżników, którzy zamierzają zabierać ze sobą swoje cztery kąty w dalekie podróże.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedemnaście − trzy =