Organizacja wszelkiego rodzaju przyjęć wymaga zrealizowania wielu różnorodnych zadań. Jednym z nich jest wybór odpowiednich zaproszeń, które zostaną rozesłane do gości. Muszą one być przede wszystkim atrakcyjne pod względem wizualnym, tak aby skutecznie zachęcały do przybycia na uroczystość. Jeśli np. zależy nam na idealnych zaproszeniach na wesele i ślub, to znajdziemy je w bogatej ofercie dostępnej na https://congee.pl/pol_n_WESELE-i-SLUB-8087.html.

Wiele zależy od charakteru uroczystości 

Przy wyborze zaproszenia na przyjęcie powinniśmy w pierwszej kolejności kierować się jego stylem i charakterem. Jeśli jest to ślub, wówczas doskonale sprawdzi się eleganckie zaproszenie, utrzymane w stonowanej kolorystyce i posiadające raczej standardowy kształt – np. prostokątny lub kwadratowy. Jego ważnym wyróżnikiem musi być motyw ozdobny w postaci obrączek, pary młodej, serduszek, kwiatów, aniołków czy gołąbków.

Poza tym liczy się tutaj stylowa czcionka. Z kolei w przypadku imprezy urodzinowej można pozwolić sobie na znacznie bardziej szalony projekt. Zaproszenia urodzinowe często są niezwykle kolorowe i posiadają różne niebanalne dekoracje, takie jak choćby cekiny, wstążki czy kokardki. Pozostałe istotne parametry to:

– treść – przede wszystkim w pełni czytelna i zrozumiała; unikajmy nadmiaru tekstu i zbyt fikuśnej czcionki, a także nie zapomnijmy o wskazaniu dokładnej daty, miejsca i godziny uroczystości 

– rodzaj papieru – zaleca się wybieranie zaproszeń wydrukowanych na papierze o grubej gramaturze, czyli np. kredowym

– dodatki – chodzi głównie o kopertę idealnie dostosowaną kolorystycznie i stylistycznie do zaproszenia

 

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewiętnaście − 5 =