Moda weselna w ostatnich latach przeszła prawdziwą metamorfozę. Tandetna satyna oraz tafta odeszły już w niepamięć, a ich miejsce zajęła ponadczasowa wiskoza, jedwab lub powabne koronki. Wybierając się na ślub przyjaciół, czy też kogoś z rodziny, musimy wziąć pod uwagę, że takie wydarzenia rządzą się swoimi prawami.

W przypadku imprez weselnych spotkamy się z szeregiem zakazów, które warto respektować, by nie narazić się parze młodej. Przede wszystkim musimy unikać bieli, kości słoniowej, czy śmietanki – te kolory są zarezerwowane tylko dla przyszłej żony. Nie powinniśmy wybierać także czerni, ani krzykliwych barw. Na ślubie gwiazda może być tylko jedna i nie powinna być nią żadna z zaproszonych pań.

Fason idealny

Na każdej imprezie chcemy wyglądać pięknie, zapominamy jednak, że sukienki, które ładnie wyglądają, nie zawsze są wygodne. W efekcie męczymy się ze zjeżdżającymi ramiączkami, zbyt krótkimi lub zbyt długimi spódnicami. W sieci znajdziemy bardzo szeroki wybór komfortowych sukienek na wesele LaCoco.pl to adres, który w tym przypadku warto zapamiętać, ponieważ właśnie tam prawdopodobnie znajdziemy kreację marzeń. Modele mini, długie i midi w cudownie eksponujących sylwetkę fasonach będą świetnie pasowały do takiej okazji. Pamiętajmy jednak, że możemy podkreślić jeden walor naszego ciała. Jeśli będą to nogi, zakryjmy ręce i dekolt. Gdy będzie to biust, zdecydujmy się na wersję maxi zakrywającą zgrabne kończyny. W ten sposób będziemy wyglądać klasycznie i stosownie do okazji, a para młoda na pewno doceni nasze starania.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + 16 =