Konopie siewne przez bardzo wiele osób są kojarzone przede wszystkim z narkotyczną marihuaną. Tak naprawdę jednak wytwarza się z nich dużo więcej różnych substancji, a jedną z nich jest susz CBD. Charakteryzuje się on tym, że nie zawiera żadnych szkodliwych składników o działaniu odurzającym czy uzależniającym, a jednocześnie wykazuje liczne właściwości prozdrowotne. Jeśli chcemy zamówić ten produkt w ilościach hurtowych, możemy zrobić na https://www.cbdking.pl/hurtownia-konopna/.

Zdrowie na wyciągnięcie ręki

Susz konopny wytwarza się z zasuszonych kwiatów konopi. Jego kluczowy składnik to CBD, zwany inaczej kannabidiolem, który okazuje się niezwykle korzystny dla ludzkiego organizmu, a przy tym nie jest nawet w minimalnym stopniu psychoaktywny. Ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz antybakteryjne, w związku z czym czynnie uczestniczy w procesie likwidowania wszelkich stanów zapalnych (i zapobiegania ich powstawaniu), zwalczania chorób o podłożu immunologicznym, łagodzenia stanów bólowych (w tym przewlekłych) i eliminowania niebezpiecznych bakterii, grzybów czy pleśni. Ponadto wykazuje silne działanie przeciwnowotworowe, hamując namnażanie się komórek rakowych, a niekiedy nawet przyczyniając się do ich całkowitego zniszczenia.

Oprócz tego susz:

– wspiera ogólną odporność całego organizmu

– skutecznie łagodzi objawy silnych alergii

– pomaga w leczeniu zaburzeń o charakterze psychicznym (lęków, psychoz, depresji itp.)

– ma znakomity wpływ na wygląd skóry, gdyż nawilża ją od środka i zwalcza wolne rodniki powodujące powstawanie niedoskonałości

– rozjaśnia umysł i wzmacnia koncentrację

– reguluje przemianę materii

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 10 =