Spore grono puszystych kobiet ma trudności z odpowiednim dopasowaniem ubioru do swojej sylwetki. W związku z tym twierdzą, że moda nie jest im przychylna i postanawiają „ukryć się” pod nieciekawymi stylizacjami w odcieniach czerni i granatu. Jak się jednak okazuje jest to spory błąd, ponieważ na rynku dostępny jest spory wybór odzieży w rozmiarze XXL, która pozwala ukryć mankamenty i podkreślić atuty. Poniżej przedstawiamy 5 trików modowych dla puszystych pań. 

Na co powinny zwracać uwagę puszyste kobiety podczas tworzenia stylizacji?

Po pierwsze niezwykle ważnym jest, aby ubrania były dostosowane do rozmiaru, który nosi dana osoba. Zarówno zbyt duża odzież jak i zbyt mała, podkreśli nadprogramowe kilogramy. Drugą ważną kwestię stanowią wzory na ubraniach. Panie Plus Size z powodzeniem mogą je nosić, jednak nie w każdej postaci. W ich przypadku sprawdzą się podłużne prążki, które optycznie wysmuklą ich sylwetkę. Numer trzy wśród modowych trików zajmuje kolor.

Podstawą każdej stylizacji może być czerń, jednak warto rozjaśniać ją kolorowymi dodatkami. Dla przykładu kurtki damskie XXL w kolorze czarnym świetnie łączyć się będą z kolorowymi czapkami i szalami. Po czwarte fason, czyli dobranie odpowiedniego kroju do figury. Piąty element stanowią rzeczy, które optycznie wyszczuplają. 

Gdzie kupować modną odzież XXL?

Tak naprawdę opcji są dwie. Pierwszą stanowią sklepy stacjonarne, a drugą internetowe. W przypadku tych ostatnich wybór jest dużo większy, w związku z czym niewątpliwie warto z nich skorzystać. Przykładem może być sklep online na stronie: https://xl-ka.pl/12-sukienki.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × jeden =