Tipsy są łatwym sposobem na piękne i zadbane paznokcie, a co za tym idzie, także zadbane dłonie. Wystarczy wybrać idealną długość paznokci, wziąć klej do tipsów i przy jego pomocy zamocować paznokcie na miejscu. Gładka płytka w odcieniu mlecznym bądź w pełni przeźroczysta stanowi idealną bazę do zdobień. Tu już warto puścić wodze fantazji i się nie ograniczać. Można łatwo stworzyć niepowtarzalne dzieła na paznokciach, które będą odzwierciedlały osobowość i charakter.

Modne paznokcie dla stylowej kobiety

Ważne są dobrej jakości płytki, które łatwo zdobić, warte uwagi są te ze Skin79. Później można przystąpić do malowania. French jest tak klasyczny, że chyba nigdy nie przestanie być modny, a dziś króluje już nie tylko w kolorach nude, ale bywa nasycony głębią czerni i złotem, czerwienią i odcieniami chabru. Od jakiegoś czasu na rynku równie popularny stał się odwrócony french, który zachwyca delikatnością i zdecydowanie przykuwa wzrok. Zdobienia koronkowe bądź ombre choć sprawiają wrażenie misternie tkanych i są dużo łatwiejsze do wykonania niż może się wydawać. Równie popularne są paznokcie z dużą ilością blasku – lustrzane oraz takie ze srebrnymi paskami.

Fantazyjne zdobienia asymetryczne, z użyciem kilku kolorów, są kolejnym hitem. Dla osób, które chcą uciec od standardowych wzorów płaskich idealnie na tę okazję sprawdzą się wykończenia sweterkowe będące manicurem 3D – wykonane lakierem hybrydowym i wykończone matowym topem – są hitem chłodniejszych miesięcy. Jeżeli jednak manicure ma być nie tylko modny, ale również szybki i łatwy w wykonaniu, można pokusić się o zakup aplikacji na paznokcie – gwiazdeczek, kropeczek, czy naklejek – one zdecydowanie ułatwią i przyspieszą pracę, dając zniewalający efekt.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + 9 =