Organizacja wesela to bardzo odpowiedzialne zadanie, szczególnie jeśli młodzi decydują się to zrobić samodzielnie. W natłoku wielu zadań, które wymagają realizacji, nie można zapominać o wyborze zaproszeń ślubnych, które zostaną przekazane gościom. Obecnie można przebierać spośród wielu szablonów, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Najpopularniejsze szablony

Przez ostatnie, kilka lat ogromną popularnością cieszą się zaproszenia ślubne w wersji eko, czyli zrobione z materiałów pochodzących z recyklingu. Oczywiście nie trzeba wykonywać ich samodzielnie, firmy zajmujące się wydrukiem takich produktów mają również wariant eko w swojej ofercie. Takie zaproszenia często są zdobione kokardami zrobionymi ze sznurka, są też wypisywane ręcznie.

Kolejną popularną opcją są zaproszenia nawiązujące do sztuki rustykalnej. Charakteryzują się one grafikami w kwiaty, szczególnie maki i bławatki, które znane są z ludowej tradycji polskiej. Mimo tak dużego eklektyzmu w branży, nadal eleganckie zaproszenia ślubne cieszą się powodzeniem u par młodych.

Drukarnie proponują swoim klientom szablony w stonowanych kolorach, zdobione złotymi lub srebrnymi elementami. Przeważnie dominuje w nich biel i kolory pastelowe, jednak coraz częściej można też spotkać szablony czarne.

Oprócz samego szablonu, zaproszenia ślubne mogą się też różnić od siebie formą – niektórzy wybierają pojedyncze kartki zamiast rozkładanych zaproszeń. Warto też pamiętać o treści zaproszenia, dobrym pomysłem będzie umieszczenie zgrabnej rymowanki, nie trzeba samodzielnie jej wymyślać, wiele wzorów można znaleźć w sieci. Na Wedding Art można znaleźć różne wzory, które będą pasować do różnego charakteru przyjęcia weselnego.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

piętnaście − dwa =