Ciemne, długie i gęste rzęsy nadają spojrzeniu wyrazistości oraz zmysłowości. Marzy o nich każda kobieta, ale niestety Matka Natura nie jest pod tym względem sprawiedliwa. Nie posiadasz naturalnie długich rzęs i chcesz to naprawić? Spokojnie, jest na to kilka rad.

Zadbaj o ich kondycję – sposoby na wzmocnienie

Nie ma sensu się łudzić – genów nie oszukasz. I nawet jeśli przykładasz dużą wagę do pielęgnacji rzęs, nie istnieje sposób dzięki któremu wydłużysz je do naprawdę sporego rozmiaru. Mimo to, warto dbać o ich kondycję. Tym bardziej, że jest to stosunkowo proste. Pierwszą sprawą jest prawidłowo przeprowadzany demakijaż – użyj do niego olejku, a unikniesz pocierania, które osłabia rzęsy. Oczywiście, absolutnie nie należy spać w makijażu – można w ten sposób pokruszyć rzęsy, więc będą jeszcze krótsze. Warto też nakładać na noc na rzęsy olejek rycynowy – wzmocni je i sprawi że będą nieco ciemniejsze, będą dzięki temu wyglądać na dłuższe.

Prawdziwy ratunek, kiedy chcesz wyglądać pięknie

Żadna, nawet najkosztowniejsza odżywka nie spowoduje, że rzęsy nagle zaczną dynamicznie rosnąć. Każdy posiada indywidualne predyspozycje i nic nie można na to poradzić. Jeśli wybierasz się na imprezę lub po prostu danego dnia zależy Ci na tym, żeby wyglądać pięknie, dobrym wyborem będzie przyklejenie sztucznych rzęs na pasku – choćby takich jak te, które można zamówić na https://www.sohe.pl/Sztuczne-rzesy-na-pasku-c1283. To niezawodna metoda, dzięki której w kilka chwil możesz cieszyć się wachlarzem pięknych i długich rzęs. Ich przyklejenie jest bardzo proste i co ważne – nie podrażnia oka oraz nie osłabia rzęs. Są wielokrotnego użytku, możesz je więc nosić tak często jak tylko chcesz.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × cztery =