Zarówno w lecie, jak i przez cały rok właścicielki szczupłej figury chętnie chwalą się swoją sylwetką, podkreślając ją dzięki rozmaitym częściom garderoby. Nie ma się co dziwić, bo niewątpliwie szczupłe osoby nie mają problemu z wyborem jakichkolwiek podobających im się strojów – wszystkie sklepy oferują mnóstwo ubrań dla osób z taką figurą. Jednak istnieją części garderoby, które wyjątkowo potrafią podkreślić zalety szczupłej osoby, zatem mając taką sylwetkę warto na nie postawić.

Wszelkie elementy dolnej części garderoby pozwalają na podkreślenie smukłych nóg. Świetnie działają w tym wypadku różne rodzaje rajstop, wszystkie pończochy czy dla odważniejszych kobiet – zakolanówki. W sezonie letnim wskazane są również wszelkie spodenki, spódnice i sukienki, które zawsze świetnie podkreślą dolną część sylwetki.

Co ubrać na plażę by wyglądać perfekcyjnie?

W sezonie letnim, wybierając się na plażowanie, warto postawić na odkryte mniej lub bardziej dwuczęściowe stroje kąpielowe, które podkreślą figurę. Wskazane są modne co sezon majtki kąpielowe z wysokim stanem, które sprawią, że nogi będą wyglądać na jeszcze dłuższe i jeszcze smuklejsze. Wszelkie szalone kolorowe stroje zwrócą uwagę i z pewnością będą wyglądać bardzo stylowo.

Świetnym wyborem będą również jednoczęściowe stroje kąpielowe, które nadają się np. dla miłośniczek pływania, a również potrafią podkreślić szczególnie dolną część sylwetki. Ponadto warto zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju plażowe sukienki czy narzutki z lekkich, zwiewnych materiałów, które zakrywając górną część ciała, wyeksponują smukłe nogi. Wszelkie eksperymentowanie pomiędzy różnymi elementami garderoby wskazane, bo smukłym nogom mało co jest w stanie zaszkodzić i zazwyczaj będą wyglądać dobrze.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewięć + siedem =