W poszukiwaniu rzetelnego biura nieruchomości, które przyspieszy planowaną sprzedaż mieszkania, domu czy budynku firmowego warto wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Na co zwrócić uwagę?

Zanim wybierzesz biuro nieruchomości – sprawdź!

Koniecznie upewnij się jak długie doświadczenie w branży ma wybrane przez Ciebie biuro i czy nie jest może oddziałem któregoś z największych biur nieruchomości na świecie. Jeśli tak jest, to istnieje duża szansa na to, że dzięki rozległym kontaktom i wielu miejscom umieszczania przez taka firmę ogłoszeń, Twoje mieszkanie rzeczywiście uda się sprzedać szybko i sprawnie. Jednym z takim biur jest np. biuro nieruchomości w Będzinie, które stanowi oddział znacznie większej marki nieruchomościowej i do wielu lat pomaga klientom w szybkim obrocie ich mieszkaniami.

Biuro http://remax-gold.pl/ z powodzeniem pomaga sprzedać zarówno domy, mieszkania, jak i małe kawalerki, na które w ostatnich latach rośnie popyt. Kolejną rzeczą, którą należy sprawdzić przed wyborem biura jest prowizja, jaką pobiera ono za swoje usługi. W tym punkcie dobrze jest jest zestawić oferty kilku różnych biur, bo zawsze istnieje możliwość negocjowania tej stawki tak, by była bardziej korzystna dla klienta. Sprawdź również czy biuro udziela pomocy w zakresie sesji zdjęciowej wystawianej na sprzedaż nieruchomości, czy oferuje usługę tzw. wirtualnego spaceru lub stworzenie innego filmu promocyjnego. Prezentacje wizualne cieszą się dzisiaj o wiele większym zainteresowaniem potencjalnych kupujących, niż suchy opis oferty i wymienienie jej atutów.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwadzieścia − sześć =