Szkolenia za pomocą e-learningu są powszechne i korzysta z nich wiele firm, nie tylko w zakresie związanym z bhp. E-learning to wykorzystanie nowoczesnych technologii internetowych oraz komputerowych do kształcenia. To wygodna forma nauki, przynosząca korzyści zarówno pracodawcom, jak i pracownikom.

Zalety szkoleń online

Do najczęściej wymienianych zalet tego rodzaju szkolenia należą dostępność, oraz niższe koszty organizacyjne niż w przypadku szkoleń tradycyjnych. Szkolenia e-learningowe z zakresu bhp wzbogacają liczne pomoce multimedialne. Podczas ich trwania wykorzystuje się interaktywne pomoce dydaktyczne.

Szkolenie bhp e learning przebiega w sposób wygodny dla pracownika. Udostępniane są testy i samodzielne zadania problemowe do rozwiązania. W ten sposób sprawdzana jest efektywność szkolenia bhp. Pracownicy zapoznają się z materiałami szkoleniowymi w dogodnym dla siebie czasie. Elastyczny harmonogram to kolejna przyczyna dla której szkolenia e-learningowe są chętnie wybierane.

Korzystanie z e-learnigu bhp, jest niezwykle proste. Wystarczy dostęp do sieci internetowej. Można z niego korzystać również na urządzeniach mobilnych. Na zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi wyznaczony jest elastycznie dostosowany harmonogram.Tempo nauki dostosowane jest do indywidualnych potrzeb kursanta.

Poszczególne zagadnienia z zakresu bhp poszerzone są o akty prawne. Potwierdzeniem zdobytej wiedzy są certyfikaty, które otrzymuje się po rozwiązaniu testów sprawdzających poziom przyswojonej wiedzy.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć × dwa =