Jak się przygotować do treningu EMS?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Treningi EMS, wykorzystujące impulsy elektryczne, są coraz bardziej popularne. To skuteczna i szybka metoda na przybranie masy mięśniowej czy odchudzanie. Tak jak do każdego treningu, również do sesji z wykorzystaniem impulsów należy się odpowiednio przygotować. Impulse Training MEON EMS to nowoczesne body, które znacznie ułatwiają ćwiczenia. Dopasowują się one do sylwetki, umożliwiając swobodne wykonywanie ruchów. Dzięki polimerowym elektrodom nie ma konieczności noszenia żadnego okablowania. Zapewnia to lekkość podczas treningu. Body bezprzewodowo łączą się z aplikacją, która umożliwia sterowanie impulsami elektrycznymi.

Co umożliwiają body do ćwiczeń EMS?

Nowoczesny kombinezon EMS posiada tzw. konektor, czyli lekki elektrostymulator, który można umieścić w kieszeni. To on wysyła do mięśni impulsy, które wzmacniają, masują i ujędrniają ich strukturę. Umieszczony w bodach elektrostymulator w żaden sposób nie ogranicza możliwości poruszania się i wykonywania ćwiczeń fizycznych. Konektor jest sterowany za pomocą specjalnej aplikacji, dzięki której można ustawić intensywność działania elektrod. Aplikacja posiada kilka programów treningowych i umożliwia ćwiczenia grupowe.

Ćwiczenia EMS to niezwykle skuteczna i bezpieczna metoda treningowa. Zastosowanie najnowszej technologii umożliwia szybkie osiągnięcie celów jak np.: szczupła i wymodelowana sylwetka. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu w kombinezon można osiągnąć maksymalny komfort ćwiczeń. Treningi grupowe dostarczą dodatkowej przyjemności z uprawiania aktywności fizycznej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak optycznie powiększyć przestrzeń wnętrz?
Jak optycznie powiększyć przestrzeń wnętrz?
Małe również może być piękne. Jakiś czas temu pojawiła się u nas moda na duńskie hygge, która trwa nadal. Rozmiar […]
Studia w Anglii – jakie kierunki są popularne?
Studia w Anglii – jakie kierunki są popularne?
Studia w Anglii dla wielu przyszłych studentów są celem, który chcieliby zrealizować. Współcześnie wyjazd za granicę nie jest zadaniem skomplikowanym, […]
Jaką wagę wybrać do swojej firmy?
Jaką wagę wybrać do swojej firmy?
Wagi oraz inne urządzenia pomiarowe to podstawa działalności wielu przedsiębiorstw. Umożliwiają odważenie towaru czy sprawdzenie spełniania norm przez pojazdy lub […]