Najszerszy wybór dobrych farb do włosów może zaoferować nam sklep fryzjerski, który posiada profesjonalne kosmetyki koloryzacyjne i pielęgnacyjne. Z pewnością znajdziemy tam produkty, których jakość korzystnie wpłynie na stan fryzury poddanej zabiegowi farbowania. Jakich efektów możemy spodziewać się, używając profesjonalnych farb zamiast tych, które dostępne są w przeciętnej drogerii?

Głęboki, wielowymiarowy kolor

Profesjonalne farby do włosów to idealne rozwiązanie dla kobiet, które poszukują niepowtarzalnego odcienia. Znalezienie wymarzonego koloru w ciepłej, chłodnej lub neutralnej tonacji jest dużo łatwiejsze, gdy sięgamy po produkty przeznaczone dla fryzjerów. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać w pełni satysfakcjonujący efekt koloryzacji. Fryzury o głębokim, nasyconym kolorze prezentują się dużo lepiej niż płaskie, jednowymiarowe pasma.

Intensywny, długotrwały rezultat

Dobra farba do włosów nie wypłukuje się po kilku myciach, ponieważ zawiera trwały pigment, dzięki któremu kolor na długo pozostaje lśniący i wyrazisty. Trzeba mieć jednak świadomość, że prawidłowa pielęgnacja jest niezbędna, aby cieszyć się pięknymi i zdrowo wyglądającymi włosami. Decydując się na bardzo jasny popielaty blond, musimy zaopatrzyć się w fioletowy szampon, płukankę lub odżywkę.

W ten sposób zneutralizujemy niepożądane żółte refleksy i dłużej będziemy cieszyć się satysfakcjonującym wyglądem fryzury. Włosy rozjaśniane wymagają intensywnego nawilżenia. Konieczne może okazać się używanie produktów, które zapobiegają rozdwajaniu się końcówek i dogłębnie odżywiają kosmyki.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + osiemnaście =