Nawet najładniejsza stylizacja bez dobrze dobranych dodatków nie będzie efektowna. Z drugiej zaś strony, źle dobrane akcesoria do stroju mogą sprawić negatywny efekt. Niestety dużo osób ma problem z dobieraniem biżuterii do konkretnego ubioru lub też do wielu różnych strojów nosi tę samą, co też nie zawsze pasuje. Przykładowo w życiu codziennym z powodzeniem można nosić sportowy zegarek, ale już do garnituru czy eleganckiej sukienki nie będzie on pasował. Jak wybrać odpowiedni model do stroju?

Sportowy czy elegancki?

Dla wielu osób markowy zegarek to inwestycja, a więc wybierają rozsądnie model, który będzie można nosić zarówno do eleganckiej odzieży i na specjalne okazje, jak i do pracy. Kolekcja Casio Classic odpowiada właśnie na potrzeby zakupu uniwersalnego zegarka dla kobiet i mężczyzn. Co ciekawe, można też znaleźć zegarki dla par – mniejszy są damskie, większe zaś męskie, które oprócz wielkości są identyczne. Zatem mogą też posłużyć jako prezent z okazji ślubu czy jego rocznicy dla pary.

Jednak jeśli ktoś preferuje sportowy styl ubierania lub też pracuje w warunkach, gdzie jest dużo kurzu czy wody, lepiej wybrać sportowy zegarek. Wodoszczelne zegarki Casio można znaleźć w kolekcji G-Shock. Są one nie tylko odporne na kontakt z wodą, ale też na wstrząsy, a zatem przydadzą się podczas uprawiania sportów czy też jeśli ktoś wykonuje pracę fizyczną. Z kolei panie mogą kupić wersję Baby-G, która ma te same funkcje, ale jest nieco mniejsza.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + siedem =