Wesele, jako jedna z tych imprez, które zdarza nam się przeważnie tylko raz (w roli pary biorącej ślub), pragniemy dopracować tak, by całość wyszła idealnie i nie pozostawiła po sobie niczego innego, tylko pozytywne wspomnienia. Jednak planowanie przebiegu uroczystości, chociaż może budzić dużą ekscytację, nie jest takie proste, więc warto wiedzieć, jak się do niego zabrać. Aby przygotować perfekcyjne wesele, wszystko musi ze sobą współgrać – poczynając od młodej pary, przez wystrój wnętrza, na dodatkach weselnych kończąc.

Aby wszystko do siebie pasowało

Jedną z najważniejszych rzeczy, o które musimy zadbać, jest spójność całej uroczystości. Jest ona o wiele ważniejsza od pojedynczych ozdób czy upiększania wnętrza na siłę, więc warto o niej pamiętać. Aby osiągnąć efekt spójności, powinniśmy postawić na jedną i tylko jedną myśl przewodnią wesela. Jeśli pragniemy, by odbyło się w klasycznym stylu, trzymajmy się tego, jeśli znowu mamy ochotę nieco zaszaleć, albo uciec się do elegancji stylu glamour, również bądźmy wierni swojej wizji. Nawet coś tak prostego, jak zaproszenie ślubne, musi ją oddawać.

Kiedy będziemy mieli już w głowie myśl przewodnią, sami się przekonamy, że reszta nie będzie tak trudna do ustalenia. Chociaż nadal będzie czekało nas wiele pracy, pomysły same będą przychodziły do głowy, spójne z tym, co zadecydowaliśmy. Pamiętajmy jednak, że przygotowywanie ozdób powinno być pełne, w znaczeniu, że należy zadbać nawet o takie drobnostki, jak opakowania na ciasto. One też muszą współgrać z całością.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzy + pięć =