Elektronika to dość duży wydatek, dlatego staramy się szukać promocji i wyprzedaży oraz miejsc gdzie sprzęt będzie w jak najniższej cenie. No właśnie, ale gdzie powinniśmy zajrzeć, by wydać mniej?

Kiedy chcemy kupić smartfona lub laptopa czekamy na promocje w sklepach, które przeważnie pojawiają się przed świętami lub krótko po nich. Jednak jeśli chcemy zaopatrzyć się w sprzęt w innym terminie, może być mały problem. Z pomocą przychodzą nam strony internetowe i używany sprzęt AGD.

Gdzie szukać?

Jeśli chcemy nowy sprzęt warto przeszukać strony, które oferują wykorzystanie kuponów rabatowych. Dzięki temu możemy w łatwy sposób dorwać na przykład taniego smartfona w sklepie internetowym po okazyjnej cenie. Oczywiście w sklepie stacjonarnym mamy komfort obejrzenia produktu nie to co online. Jednak sklepy internetowe mają opcję zwracania lub wymiany. Więc jeśli zmienisz zdanie i dany sprzęt nie będzie odpowiadał, w łatwy sposób możesz go zwrócić. Kolejnym plusem sklepu internetowego jest darmowa dostawa. Nie trzeba się martwić dodatkowymi kosztami. Najczęściej wysyłane są kurierem, więc nie trzeba na nie długo czekać. Co ciekawe w sklepie internetowym możemy wyhaczyć np.: smartfona lub tablet, o kilkanaście procent tańsze, niż w sklepie stacjonarnym.

Innym pomysłem, dorwania elektroniki w niskiej cenie jest zakupienie sprzętów używanych. Jest to propozycja dla osób, którym nie przeszkadza fakt, iż są to produkty z drugiej ręki. Jeśli poszukujemy laptopa, spokojnie może być to sprzęt używany. Nierzadko na aukcjach internetowych lądują laptopy, które zostały tylko wyciągnięte z pudełka lub użyte zaledwie kilka razy. Tym samym cena przeważnie jest zaniżona, tak by sprzedający pozbył się niechcianego sprzętu. Prawie zawsze takie komputery są objęte nadal gwarancją, więc w razie problemów można go oddać do serwisu. Bardzo często można kupić używanego laptopa, który w pełni zaspokoi Nasze potrzeby. Wystarczy poświęcić kilka minut dłużej na aukcjach interentowych, a na pewno trafi się niejedna perełka.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwanaście + 19 =