Piękna skóra dzięki nowoczesnej technologii

Dzięki ogromnemu przełomowi w dziedzinie kosmetologii możliwe stało się marzenie wielu osób, a zwłaszcza kobiet o cofnięciu wizualnych efektów starzenia się skóry. Zmarszczki są usuwane na wiele sposobów, z których każdy wybierze odpowiedni dla siebie. Trzeba jednak wspomnieć, że coraz rzadziej wybierany jest skalpel, czyli operacja plastyczna do walki ze starzeniem się skóry.

Na popularności zyskują natomiast mniej inwazyjne, ale równie skuteczne zabiegi mezoterapii.  Za pomocą igieł lub mikroigieł do środkowej części naszej skóry, zostaje wprowadzony kwas hialuronowy, który wypełnia zmarszczki redukując je. Zabieg wykorzystujący igły do wprowadzenia substancji w naszą skórę jest jednak bolesny i nieprzyjemny. Znakomitym rozwiązaniem dla osób o mniejszym progu bólowym jest mezoterapia bezigłowa. Wykonywana jest za sprawą producenta Hialuron Pen, który wprowadził na rynek kosmetyczny tak unikatowe rozwiązanie.

Piękno bez bólu

W zawodzie kosmetologa najważniejsze są właśnie jego narzędzia pracy, ponieważ ich dobra, jakość może decydować o ty, czy wykonany zabieg będzie skuteczny. Warto również pamiętać, że zabiegi, które do tej pory kojarzyły się z bólem jak depilacja, czy właśnie wspomniana mezoterapia igłowa mogą być przyjemniejsze. Najnowocześniejsze sprzęty w gabinecie kosmetycznym, jak na przykład te dostępne na stronie https://igmedicalteam.pl, mają najnowocześniejsze systemy chłodzenia, lub masujących wibracji, które uśmierzają ból.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 − 12 =