Brakuje Ci pomysłu na prezent, a ważny dzień zbliża się wielkimi krokami? Dla tych, którzy regularnie miewają problemy z wyszukaniem ciekawego upominku, przygotowaliśmy krótki poradnik. Dzięki niemu uda Ci się zaskoczyć swoich bliskich praktycznym gadżetem, którego obdarowywani nie trzymali dotąd w dłoniach. Zobacz, z jakich podarunków ucieszy się Twój partner, rodzice, współpracownicy, bądź szef!

Prezent przydatny na co dzień

Jeżeli musisz przygotować upominek dla osoby pracującej przy stosach dokumentów, postaw na gadżety biurowe, które będą przypominać jej o ważnym wydarzeniu – urodzinach, rocznicy, czy jubileuszu. Dobór akcesoriów warto uzależnić od tego, kim jest dla Ciebie osoba obdarowywana. Szefowi bądź współpracownikowi zamówić warto elegancki długopis z grawerem, czy obity skórą kalendarz. Członkowi rodziny czy partnerowi można z kolei podarować kubek ze śmieszną grafiką lub tekstem, bądź praktyczny organizer na dokumenty.

Upominek, który spodoba się każdemu!

Alternatywą dla gadżetów biurowych mogą być drobne podarunki o użytkowym charakterze. Ciekawym prezentem okolicznościowym okażą się na przykład torby bawełniane, które dziś dostępne są w najróżniejszych wzorach. Od stonowanych grafik i motywujących cytatów aż po spersonalizowane nadruki, przygotowywane specjalnie na zamówienie klienta – te przydatne akcesoria są przede wszystkim wielofunkcyjne, stąd będą wykorzystywane niemal codziennie. Mogą posłużyć jubilatowi za siatkę na zakupy, bądź torbę na przybory do szkoły lub pracy.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery + szesnaście =