Łazienka to miejsce naszej higieny i dbania o siebie. Bierzemy tam prysznic, robimy pranie, myjemy zęby, korzystamy z lustra, czy umywalki… Dlatego też potrzebujemy odpowiedniego zagospodarowania przestrzeni w łazience. Gdzieś muszą się zmieścić wszystkie kosmetyki i środki czystości. Szczególnie pod prysznicem ważna jest organizacja. Szampony powinny stać w jakimś poręcznym miejscu, a przy okazji powinny być chronione przed nadmierną wilgocią, nie powinny też się przewracać – dla naszej wygody. Jednakże pod prysznicem nie ma zbyt wiele miejsca, nie zmieści się tam duża półka, czy szafka – jak temu zaradzić? Jak zagospodarować przestrzeń w łazience?

Jak zagospodarować przestrzeń pod prysznicem?

Wszystko oczywiście zależy, od tego jakiej wielkości jest nasza łazienka. Jeśli jest mała, automatycznie możemy sobie pozwolić na mniej rzeczy i mebli, jeśli zaś większa, analogicznie na więcej. Najważniejsza do zaplanowania jest przestrzeń w samej kabinie prysznicowej, to tam stoi zwykle najwięcej kosmetyków. Jak wiadomo szampony stojące bezpośrednio w brodziku, nie są ani praktycznym ani estetycznym rozwiązaniem. Najlepsza w takim wypadku będzie półka do kabiny prysznicowej.

Dlaczego warto – zalety rozwiązania

Taka półka będzie bardzo praktyczna, łatwiej będzie sięgnąć po kosmetyki, jak i zadbać o czystość brodzika i kabiny prysznicowej. Najwyższej jakości produktów dostarczy nam producent akcesoriów łazienkowych. U producenta możemy się zaopatrzyć nie tylko w półkę, ale i w rozmaite haczyki, czy wodoodporne meble idealne do zabudowy łazienki. Warto zadbać o wystrój łazienki, by cieszyć się świetnie wyposażonym wnętrzem na co dzień.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × pięć =