Bieganie jest stosunkowo prostym i tanim rodzajem aktywności fizycznej. Pierwsze kilometry można pokonywać przy wykorzystaniu prostych butów i odzieży sportowej. Jednak w ramach poprawienia komfortu i większej motywacji warto zainwestować w kilka gadżetów. 

Zegarek sportowy

Są one dostępne w bardzo dużej ilości wariantów. Te najbardziej podstawowe, podają nam nasze tętno i na bieżąco łączą się z telefonem, informując nas np. o przebytym dystansie czy wyników dotyczących spalonych kalorii. Bardziej zaawansowane technologicznie zegarki mogą również śledzić naszą trasę, zasugerować odpowiednią długość odpoczynku przed następnym treningiem a nawet zasugerować zmiany w intensywności, zależnie od aktualnej strefy tętna. Dla osób bardziej zaawansowanych, dostępne są nawet specjalne czujniki do butów, mierzące długość oraz wysokość naszego kroku. Pomagają one poprawić jakość naszego biegania, bez inwestowania w drogie treningi personalne. 

Zabierz wszystkie niezbędne rzeczy

W czasie biegania czujemy każdy dodatkowy kilogram, a trzymane luzem w kieszeni przedmioty zaczynają podskakiwać, burząc nasz balans oraz powodując niepotrzebne i nieprzyjemne otarcia. Problem ten rozwiąże opaska na telefon do biegania. Urządzenie jest w niej ciasno przymocowane do naszej ręki, przez co porusza się dokładniej tak, jak nasze ciało. Wodoodporne materiały pozwalają na bezpieczną aktywność, nawet w deszczu. Dodatkowe kieszonki pozwalają zabrać klucze, kartę płatniczą i dokumenty. Nie będziemy musieli brać całego portfela, by mieć ze sobą wszystkie niezbędne przedmioty. 

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery − dwa =