Projekty aranżacyjne niejednokrotnie bardzo się między sobą różnią. Jest to oczywiście uzależnione od oczekiwań oraz upodobań wnętrzarskich właścicieli mieszkania. Równie dużą popularnością cieszą się minimalistyczne wnętrza, jak i pomieszczenia wykończone w eleganckim i wyrafinowanym stylu. Naprzeciw tym rozmaitym gustom wychodzą oczywiście producenci wyposażenia wnętrz – sporo interesujących projektów można wybrać do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym, ale też skandynawskim czy glamour. Warto mieć zawsze na uwadze, że nawet niewielkie dodatki mogą odmienić cały wystrój wnętrza. 

Modne detale wykończeniowe

W każdym pomieszczeniu ważną rolę pełnią oczywiście funkcjonalne i zarazem efektowne meble. Bardzo często jednak to dodatkowe elementy wyposażenia oraz różnego rodzaju dekoracje nadają aranżacjom unikalnego charakteru. W zależności od kreatywności właścicieli mogą być to np. nowatorskie wyroby oświetleniowe, stylowy serwis kawowy lub atrakcyjne tekstylia. 

Znakomitym pomysłem na uatrakcyjnienie domowych wnętrz jest gustowna sztukateria wysokiej jakości https://www.styrostyl.pl. Oryginalne listwy mogą posłużyć nie tylko jako stylowe wykończenie podłóg, ale też jako akcent dekoracyjny na ścianach oraz przy suficie. W zależności od wielkości i rodzaju pomieszczenia oraz indywidualnych preferencji użytkowników można zastosować gładkie listwy wykończeniowe lub dekoracyjne. Ozdobna sztukateria fenomenalnie prezentuje się w dużym i eleganckim salonie oraz w nastrojowej sypialni. Dekoracyjne listwy z efektownymi frezami lub nawet z florystycznymi wzorami pięknie wyglądają w aranżacjach nawiązujących do stylu angielskiego i nowojorskiego – ozdobne i luksusowe projekty są w takich pomieszczeniach mile widziane. Z kolei do nowoczesnych wnętrz rewelacyjnie pasują listwy z oświetleniem LED, które w niebanalny sposób podkreślają walory całej aranżacji. Warto przy tym pamiętać, że sztukateria ma również zalety użytkowe – listwy doskonale maskują nierówności powierzchni, a dzięki przypodłogowym wykończeniom można ukryć mało estetyczne kable.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 2 =