Hotelowa łazienka powinna kojarzyć się z błogim relaksem i odpoczynkiem. Akcesoria do kąpieli oraz ozdoby mogą wprowadzić wycieczkowicza we wspaniały nastrój. Coraz częściej w łazienkach można zobaczyć świece. Są one nie tylko miłe dla oka, ale wydzielają również odprężające zapachy.

Jakie świece do łazienki wybrać?

Dzięki obecności świec można zapomnieć o włączaniu tradycyjnego oświetlenia w łazience. Tworzy to relaksacyjny i spokojny klimat. W hotelowej łazience świetnie sprawdzą się grube świece pieńkowe lub kuliste. Można je zamówić na https://swiecedlagastronomii.pl/.

Warto też postawić na produkty zapachowe, które wypełnią pomieszczenie miłym aromatem. Do łazienki pasują delikatne i odprężające zapachy, np. lawendy. W zależności od rozmiaru pomieszczenia można wybrać mniejsze lub większe świece, tak aby nie przytłoczyć hotelowego gościa zbyt intensywnym zapachem. Wybór tradycyjnego oświetlenia do łazienki kojarzy się z odpoczynkiem i spokojem. Takie mini SPA z pewnością przypadnie do gustu wszystkim mieszkańcom hotelu.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewięć − 1 =