Czym są biokominki?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kominek to kwintesencja przytulności. Ten z pozoru prosty element wyposażenia może nadać przestrzeni mieszkalnej wyjątkowy charakter. Potrafi stworzyć we wnętrzu magiczny, niesamowicie przyjemny klimat. Nic więc dziwnego, że kominki cieszą się tak dużą popularnością na rynku. Dziś coraz chętniej wybieramy biokominki. Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą?

Biokominek – idealny do każdego domu

Biokominek to innowacyjna alternatywa dla klasycznego kominka. Aby go rozpalić, potrzebujemy specjalnego biopaliwa w formie płynu lub żelu. Płyn należy wlać do odpowiedniego pojemnika i podpalić, natomiast żel (który zwykle występuje w formie puszki) trzeba umieścić w kominku i podpalić. Podczas pracy kominka nie powstaje dym. Zamiast tego wydziela się para wodna, która jest całkowicie bezpieczna dla człowieka i nie musi być odprowadzana na zewnątrz. Po wypaleniu paliwa w kominku nie zostaje popiół.

Biokominki występują w różnych wersjach:

– wolnostojące,

– wiszące,

– do zabudowy,

– narożne.

Znajdziesz je w sklepie Net-home.pl. Propozycją są produkty o różnych wielkościach, kształtach, kolorach i wykończeniach – m.in. klasyczny prostokątny model w kolorze czarnym, czy też niepowtarzalna, owalna wersja w przepięknym miętowym odcieniu. Oferowane biokominki pasują do każdego wnętrza.

Dlaczego warto wybrać biokominek?

Biokominek to doskonałe rozwiązanie do każdego mieszkania i domu. Dzięki niemu każda osoba może spełnić swoje marzenie o posiadaniu paleniska we własnych czterech kątach. Aby zamontować biokominek, nie trzeba mieć żadnego pozwolenia. 

Biokominki są całkowicie bezpieczne. Nie emitują szkodliwych spalin i są ekologiczne. Ich obsługa nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Wszystko jest proste i intuicyjne. 

Dużą zaletą biokominków jest ich nowoczesny design. Taki kominek doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Odpowiednio dobrany może nadać wyjątkowy charakter nawet najprostszej aranżacji. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Właściwości kremów do ciała, które poprawią wygląd naszej cery
Właściwości kremów do ciała, które poprawią wygląd naszej cery
Kremy do ciała są bardzo popularnym kosmetykiem, który warto stosować warto po kąpieli. Wówczas skóra jest bardzo chłonna i jest […]
Kogo się najlepiej doradzić w sprawie księgowości i finansów?
Kogo się najlepiej doradzić w sprawie księgowości i finansów?
Sprawy finansowe i księgowe są załatwiane w wielu firmach wewnętrznie, to znaczy przez zatrudnionych do tego celu pracowników. Czasami jednak […]
Korepetycje online – jakie mają zalety?
Korepetycje online – jakie mają zalety?
Korepetycje online to forma korepetycji, w której uczeń i korepetytor są oddzieleni na odległość. Uczeń może znajdować się w dowolnym […]