Kominek to kwintesencja przytulności. Ten z pozoru prosty element wyposażenia może nadać przestrzeni mieszkalnej wyjątkowy charakter. Potrafi stworzyć we wnętrzu magiczny, niesamowicie przyjemny klimat. Nic więc dziwnego, że kominki cieszą się tak dużą popularnością na rynku. Dziś coraz chętniej wybieramy biokominki. Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą?

Biokominek – idealny do każdego domu

Biokominek to innowacyjna alternatywa dla klasycznego kominka. Aby go rozpalić, potrzebujemy specjalnego biopaliwa w formie płynu lub żelu. Płyn należy wlać do odpowiedniego pojemnika i podpalić, natomiast żel (który zwykle występuje w formie puszki) trzeba umieścić w kominku i podpalić. Podczas pracy kominka nie powstaje dym. Zamiast tego wydziela się para wodna, która jest całkowicie bezpieczna dla człowieka i nie musi być odprowadzana na zewnątrz. Po wypaleniu paliwa w kominku nie zostaje popiół.

Biokominki występują w różnych wersjach:

– wolnostojące,

– wiszące,

– do zabudowy,

– narożne.

Znajdziesz je w sklepie Net-home.pl. Propozycją są produkty o różnych wielkościach, kształtach, kolorach i wykończeniach – m.in. klasyczny prostokątny model w kolorze czarnym, czy też niepowtarzalna, owalna wersja w przepięknym miętowym odcieniu. Oferowane biokominki pasują do każdego wnętrza.

Dlaczego warto wybrać biokominek?

Biokominek to doskonałe rozwiązanie do każdego mieszkania i domu. Dzięki niemu każda osoba może spełnić swoje marzenie o posiadaniu paleniska we własnych czterech kątach. Aby zamontować biokominek, nie trzeba mieć żadnego pozwolenia. 

Biokominki są całkowicie bezpieczne. Nie emitują szkodliwych spalin i są ekologiczne. Ich obsługa nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Wszystko jest proste i intuicyjne. 

Dużą zaletą biokominków jest ich nowoczesny design. Taki kominek doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Odpowiednio dobrany może nadać wyjątkowy charakter nawet najprostszej aranżacji. 

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − 9 =