Z czego mogą być wykonane lady sklepowe?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Blaty sklepowe są ważną częścią każdej przestrzeni handlowej. To właśnie one są tym, co klienci widzą, gdy wchodzą do sklepu, i mogą sprawić lub zepsuć pierwsze wrażenie. Od momentu wejścia klient wyrabia sobie opinię o Twojej firmie na podstawie tego, co widzi na poziomie oczu.

Właściwy materiał blatu może stanowić różnicę między pozytywnym a negatywnym wrażeniem. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać mądrze, jeśli chodzi o blaty sklepowe. Poniżej przedstawiamy niektóre z najczęstszych materiałów używanych do produkcji lad sklepowych.

Lady drewniane

Drewniane lady sklepowe wykonane są z desek z litego drewna, które są szlifowane gładkie i wykończone, aby być praktycznie nieprzepuszczalne dla plam i zarysowań. Są one stosunkowo łatwe do zainstalowania, ale mogą być droższe niż inne rodzaje blatów sklepowych.

Lady metalowe

Większość metalowych witryn sklepowych jest wykonana ze stali nierdzewnej, ale stosuje się również stal galwanizowaną. Metalowe lady mogą być bardziej trwałe niż drewno lub laminat i nie wymagają tak wiele konserwacji. Mają jednak tendencję do bycia droższymi niż inne rodzaje lad sklepowych.

Blaty laminowane

Blaty laminowane wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego z wykończeniem przypominającym drewno, które nie będzie się łatwo rysować ani plamić. Są łatwe w instalacji i niedrogie. Niestety, mają one tendencję do bycia bardziej podatnymi na złamania niż inne rodzaje materiałów. Blaty laminowane nie są zalecane do zastosowań komercyjnych, gdzie spodziewany jest duży ruch.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie OC, aby nie przepłacić?
Jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie OC, aby nie przepłacić?
Kupując własny samochód, trzeba zadbać przede wszystkim o to, aby prezentował dobry stan techniczny. Zapewni to jego bezproblemową eksploatację i […]
Jakie garnki przydadzą się w każdej kuchni?
Jakie garnki przydadzą się w każdej kuchni?
Kuchnia to bardzo ważne miejsce w każdym domu. Spędzamy w niej dużo czasu na przygotowywaniu lub spożywaniu posiłków, chętnie również […]
Co sprezentować mężczyźnie pod choinkę?
Co sprezentować mężczyźnie pod choinkę?
Przedświąteczny czas zawsze wiąże się z przygotowaniami i wybieraniem prezentów dla bliskich nam osób. Często trudno jest nam zdecydować się […]