Oryginalna i zgodna z panującymi kanonami mody podłoga zawsze podkreśla charakter pomieszczenia, dodając mu klasy, uroku i wyjątkowości. Zwłaszcza tak ważne wnętrze, jakim bez wątpienia jest łazienka powinna przyciągać niebanalnymi pomysłami i wystrojem. Umiejętnie dobrane do stylu pomieszczenia płytki podłogowe, nie tylko przepięknie zdobią to wnętrze, ale i wyróżniając je, tworząc idealne miejsce do relaksu i wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych.

Podłoga jak z obrazka

Aby łazienka kusiła modnym i klimatycznym designem, warto wybrać nietuzinkowe i bardzo oryginalne płytki podłogowe, które staną się jej główną ozdobą. Szalenie atrakcyjnie prezentują się płytki hiszpańskie, wzorzyste i kolorowe, wprowadzające do pomieszczenia energię i przyjemne ciepło. Dla zwolenników szyku i klasy, poleca się płytki podłogowe inspirowane białym marmurem, które zachwycająco wyglądają zwłaszcza w dużym formacie. Wielu klientów coraz chętniej decyduje się na płytki podłogowe w odważnych, nieregularnych i nowoczesnych wzorach, podkreślające styl i design  pomieszczenia. Takie i wiele innych, przepięknych propozycji płytek podłogowych znajduje się na stronie internetowej https://domus-sklep.pl/6-plytki-lazienkowe, gdzie nawet najbardziej wymagający klient wybierze interesujące go i właściwe dla stylu i klimatu jego łazienki płytki podłogowe.

Mimo, że większość ludzi decyduje się na płytki podłogowe do pomieszczeń łazienkowych i kuchennych, znajdują one także swoje zastosowanie w pokojach dziennych i salonach. Płytki do salonu z powodzeniem zastąpią dywany, a bogactwo ich wzorów i kolorów, na pewno usatysfakcjonuje niejednego właściciela salonu. Wyjątkowo kusząco prezentują się płytki podłogowe salonowe przypominające marmur, które akcentują elegancję i styl wnętrza, ale równie chętnie wybierane są znacznie cieplejsze w odbiorze płytki drewnopodobne czy heksagonalne.

 

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × dwa =