Prawnik to osoba, która została przeszkolona w zakresie prawa i może pomóc Ci w kwestiach prawnych. Prawnik będzie mógł zająć się Twoją sprawą i doradzić Ci, jakie masz opcje.

Adwokat obrony karnej

Adwokat obrony karnej jest adwokatem, który specjalizuje się w reprezentowaniu osób, które zostały oskarżone o przestępstwa. Adwokaci obrony karnej mogą reprezentować oskarżonych na każdym etapie procesu sądowego, od oskarżenia do procesu i odwołania. Mogą być również zaangażowani w sprawy po wyroku, takie jak przesłuchania warunkowe i inne poboczne ulgi.

Prawnik rozwodowy

Prawnik rozwodowy jest prawnikiem, który zajmuje się kwestiami związanymi z rozwodem, w tym podziałem majątku, opieką nad dziećmi, alimentami (wsparciem małżeńskim) i alimentami na dzieci. Prawnicy rozwodowi mogą również pomóc klientom w ustaleniu ojcostwa (prawnego ojcostwa), jeśli nie są oni małżeństwem lub zarejestrowanymi partnerami domowymi, gdy urodziło się ich dziecko.

Prawnik prawa rodzinnego

Adwokat prawa rodzinnego zajmuje się kwestiami prawnymi, które wpływają na rodziny, takie jak małżeństwo i rozwód, opieka nad dziećmi i prawa do odwiedzin, prawa adopcyjne, umowy przedślubne (umowa zawarta przed ślubem), nakazy ochrony przed przemocą domową, testowanie ojcostwa (ustalenie legalnego ojcostwa), partnerstwa lub małżeństwa tej samej płci, umowy o separacji (umowy między małżonkami o własności nieruchomości) i umowy przedmałżeńskie.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, to koniecznie sprawdź witrynę internetową: https://tylewski.pl/.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + osiemnaście =