Pomieszczenia w Twoim domu potrzebują powiewu świeżości, a Ty nie masz pomysłu na zmianę ich wystroju? Nie martw się! Przygotowaliśmy krótki poradnik, który podpowie Ci, jak dać nowy charakter wnętrzom za pomocą kilku mebli! Zobacz, dlaczego warto postawić na pufy dla dzieci i czym zastąpić nudne krzesła w salonie, by tchnąć do domu nową energię!

Pokój dzienny w zmienionym wydaniu

Nowy element wyposażenia wnętrza zawsze dodaje mu świeżego wyrazu! Tak może być również w przypadku Twojego salonu, do którego wstawisz… stylowy stolik na kółkach! Spisze się on jako niezwykły regał na książki, bądź półka na popołudniową kawę. Możesz wybrać zarówno nowoczesny stolik, wykonany z metalu, jak i nawiązujący do klasycznego stylu mebel drewniany. Innym sposobem na tchnięcie nowej energii do pomieszczenia może być wymiana dotychczasowych krzeseł na modne stołki barowe. Te zwykle nie kosztują wiele, a ich unikatowy wygląd całkowicie zmienia dotychczasowy charakter wnętrza!

Jak szybko przekształcić pokój malucha w kryjówkę nastolatka?

Przygotowaliśmy również krótką poradę dla tych, którzy chcą zmienić pokój dziecięcy na wymarzone miejsce dla nastolatka. Pierwszym krokiem jest usunięcie z pomieszczenia zabawek oraz dekoracji, które znalazły się w nim we wczesnych latach życia dziecka. Z szaf i łóżka powinny zniknąć także bajkowe naklejki. Nastolatkowi warto również przygotować miejsce do odpoczynku, dzięki miękkim pufom w modnych wzorach. Te znajdziesz między innymi na stronie https://pufy.pl/128-pufy-glamour – wybrane modele mogą zainspirować Cię nie tylko do zmiany wystroju pokoju dziecka, ale także do uzupełnienia własnego biura, czy sypialni.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć + 3 =