Budowa własnego domu jednorodzinnego to zawsze ogromne przeżycie. Skupiamy się na tym z jakich materiałów ma być zbudowany, jak go ocieplić, a na sam koniec, jak urządzić. Poświęcamy temu wiele myśli, nie zastanawiając się zwykle specjalnie nad kwestią schodów. Przeważnie stawiamy na klasycznie odlaną z betonu klatkę schodową bez refleksji nad tym, że jest to rozwiązanie nie tylko kosztowne, ale i zabierające mnóstwo cennej przestrzeni. Ma to ogromne znaczenie szczególnie przy stosunkowo niewielkich metrażach.

Rozwiązaniem są gotowe schody

Mogą być to modułowe albo policzkowe schody, które przypominają rozwiązanie klasyczne, ale będąc przy tym znacznie lżejszym i zajmującym mniej miejsca wyborem. Natomiast w przypadku modułów można wykorzystać chociażby opcję kręconą, która jest co prawdę bardziej stroma, ale za to zajmie jedynie część koniecznej przestrzeni. Zaoszczędzone miejsce można wykorzystać najlepiej i postawić tam komodę albo zrobić spiżarnię.

Wybierając je, warto skorzystać z usług profesjonalistów. Za takich na pewno należy uważać fachowców z firmy Schody Szczecin, która posiada spore doświadczenie w branży. coś dla tych, którzy cenią sobie proste i oszczędne rozwiązania. Można również postawić na model wykonany z naturalnego drewna albo metalu. Istnieje nawet możliwość, by zabudować je kamieniem naturalnym. Każdy może znaleźć coś dla siebie, co będzie odpowiadało jego indywidualnemu stylowi.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × pięć =