Przyczepa transportowa to świetny sposób na zabranie rowerów na wakacje lub podczas przeprowadzki. Jeśli zadajesz sobie trud załadowania roweru, równie dobrze możesz zrobić to dobrze. Poniższe akcesoria pomogą uczynić ten proces łatwiejszym i bezpieczniejszym.

Skrzynka narzędziowa

Jest to dobre miejsce do przechowywania narzędzi, części zamiennych i innych przedmiotów, które mogą być potrzebne podczas pracy przy przyczepie. Można ją również wykorzystać do przechowywania przedmiotów, które nie chcą się zamoczyć lub zabrudzić podczas przenoszenia sprzętu na przyczepie. Dobrym pomysłem jest posiadanie wysokiej jakości skrzynki narzędziowej o twardej skorupie, która wytrzyma uderzenia i zadrapania spowodowane wielokrotnym przenoszeniem.

Stojaki na podnośniki

Kiedy zaczepiasz przyczepę, potrzebujesz czegoś, co utrzyma jej ciężar na ziemi, abyś mógł pracować pod nią bez obawy, że spadnie na Ciebie. Podstawki podnośnika są jedną z opcji, ale ich użycie wymaga dużo miejsca, które może nie być dostępne we wszystkich miejscach, w których będziesz używać przyczepy. Wiele firm sprzedaje przenośne podstawki podnośnikowe, które mieszczą się w skrzyni ładunkowej ciężarówki, dzięki czemu są zawsze dostępne w razie potrzeby.

Błotniki

Błotnik do przyczepy jest kolejnym istotnym elementem wyposażenia przyczepy. Chronią one zarówno Ciebie, jak i przyczepę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wodę i błoto podrzucane przez przejeżdżające pojazdy lub przez krople deszczu uderzające bezpośrednio w przyczepę.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiem + 13 =