Kiedy znudzi nam się mieszkanie w tradycyjnych wnętrzach, trzeba pomyśleć o urozmaiceniu naszego mieszkania. Sposobów na jego dekorację jest mnóstwo. Wystarczy wspomnieć o lampie Edison, która jest jednym z najnowszych trendów w modzie dekoracyjnej. Posiada ona kilka odnóży z żarówkami, dzięki czemu wygląda bardzo nietypowo. Jej charakter w stylu retro dobrze sprawdzi się w niebanalnych wnętrzach. Skupiając swoją uwagę na designerskich lampach, nasi goście od razu zauważą, że mamy oryginalny gust i nie obawiamy się śmiałych rozwiązań.

Ciekawą i popularną ostatnio opcją są też gołe żarówki. Domowym sposobem można nadać im charakteru, umieszczając w słoikach. W ten sposób otrzymujemy domowej roboty lampę, której nie kupimy w żadnym sklepie. Dodatkowe ozdobienie papierowymi wycinankami, czy malowidłami ręcznymi doda jej unikalny styl.

Nie tylko lampy

Sposoby na dekorację mieszkania to jednak nie tylko oświetlenie Warto też pomyśleć o ścianach – jeśli opatrzyły nam się tradycyjne malowania to idealnym rozwiązaniem będą fototapety. Są one niezwykle popularne od kilku lat i mogą przedstawiać rozmaite rzeczy. Wiele osób instaluje takie z egzotycznymi widokami, ale mnogość ich wyboru jest ogromna. Można też zdecydować się na obrazy, lub grafiki od lokalnych artystów, które urozmaicą nasze ściany. Jej instalacja z pewnością nie sprawi nam żadnego kłopotu. Inną często stosowaną metodą są tablice z motywacyjnymi sentencjami – oprócz funkcji dekoracyjnej każdego poranka przypominają nam o tym, co ważne w życiu.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − jedenaście =