Niebawem wcielisz się w rolę ojca chrzestnego lub matki chrzestnej i nie wiesz, co podarować dziecku z okazji tej uroczystości? W tym artykule przygotowaliśmy kilka propozycji, które będą stanowiły pamiątki na lata. Zapoznaj się z jego treścią i sprawdź, co możesz podarować maluchowi z okazji Chrztu Świętego. Zachęcamy do lektury. 

Po pierwsze – biżuteria 

Jednym z najlepszych pomysłów na pamiątki do chrztu jest biżuteria. Mowa tu o medaliku z podobizną świętego lub krzyżykiem zawieszonym na łańcuszku. Tego typu podarunek będzie nawiązywał tematycznie do danej uroczystości, a dodatkowo stanie się pamiątką na lata. W sklepach z biżuterią znaleźć można takie produkty w wielu wariantach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz coś odpowiedniego. 

Po drugie – obrazek z Chrztu Świętego 

Kolejnym pomysłem na prezent z okazji chrztu jest pamiątkowy obrazek. Najczęściej widnieje na nim postać Jezusa lub innego świętego. Można wybrać wariant bez napisu lub postawić na opcję z napisem „Pamiątka Chrztu Świętego”. Będzie to niewątpliwie idealny upominek na tę uroczystość, stanowiący pamiątkę na lata. Co ciekawe, istnieją miejsca, w których można zlecić wykonanie takiego obrazka na zamówienie i umieścić na nim napis z imieniem dziecka i datą chrztu. 

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 1 =