Legginsy – jak wybrać najlepsze?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Legginsy są podstawą każdej kobiecej garderoby, ale ich zakup może być kłopotliwy. Zazwyczaj są wykonane z mieszanki różnych materiałów, co sprawia, że są bardziej wytrzymałe i elastyczne niż prosta bawełna czy denim. Ale oznacza to również, że z czasem się rozciągają i tracą swój kształt.

Legginsy występują w wielu różnych odmianach, od podstawowych czarnych po kolorowe nadruki i wzory. Kupując legginsy, weź pod uwagę swój styl życia i sposób, w jaki będziesz je nosić. Jeśli zamierzasz nosić je jako odzież aktywną lub spodnie do jogi, szukaj oddychających materiałów, takich jak bawełna lub rayon. Poszukując odpowiednich legginsów do jogi można z powodzeniem skorzystać ze strony https://second-you.com/pl/17-legginsy-sportowe. Jeśli zamierzasz nosić je jako ubrania codzienne, szukaj grubszych tkanin, takich jak spandex lub mieszanki poliestrów.

Kilka innych rzeczy, o których należy pamiętać przy zakupie legginsów:

Dopasowanie

Jeśli jesteś filigranowa lub masz mniejsze uda, szukaj klasycznych stylów, które uderzają tuż nad kostką. Jeśli jesteś wysoka lub masz większe uda, szukaj stylów, które sięgają poniżej kolana lub połowy łydki. Powinny być dopasowane na tyle, aby nie zsuwały się w dół, gdy się poruszasz, ale nie tak ciasne, że ściskają twoje nogi razem. Pasek w talii powinien być na tyle wysoki, aby nie uwierał w brzuszek podczas ćwiczeń lub schylania się. Powinnaś móc się w nich swobodnie poruszać, nie czując się w żaden sposób skrępowana czy niewygodna.

Materiał

Bawełniane legginsy są najlepsze na gorące dni, ponieważ dobrze oddychają i zapewniają chłód. Mieszanki poliestrowe są świetne na chłodniejsze dni, ponieważ utrzymują ciepło, nie będąc przy tym zbyt grube ani nieporęczne.

Wzory

Jednolite kolory świetnie pasują do każdego stroju, ale wzorzyste legginsy można nosić do wszystkiego, od zwykłych t-shirtów po formalne sukienki!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jaki wpływ na odbiór spotkania biznesowego ma jego miejsce?
Jaki wpływ na odbiór spotkania biznesowego ma jego miejsce?
„Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – przysłowie znane i bardzo doceniane. A jak mocno prawdziwe! Trzeba przyznać, że niezależnie […]
W co wyposażyć stylową restaurację?
W co wyposażyć stylową restaurację?
Restauracja to miejsce, które powinno zachwycać smakiem. Wychowani na wielu programach kulinarnych, potrafimy już odróżniać złe potrawy od dobrych, a […]
Czym są zaburzenia psychosomatyczne?
Czym są zaburzenia psychosomatyczne?
Każdego ranka budzimy się z bólem brzucha, który pogłębia się w ciągu dnia, by ustąpić dopiero późnym popołudniem? Głowa niemal […]