Każda para przygotowująca się do własnego wesela chce, by wyglądało ono wyjątkowo. Każdy z nas ma też nieco inne wyobrażenia, co do samego charakteru wesela. Co więc wpływa na to, że na każdym weselu czujemy się nieco inaczej i jedne wspominamy wyjątkowo, a o innych szybko chcemy zapomnieć?

Klasyka, czy nowoczesność?

Jedną z najważniejszych, a często niedocenianych rzeczy jest sama lokalizacja wesela i charakter sali, gdzie ma się ono odbywać. Inaczej bowiem będzie wyglądało wesele w wiejskiej sali, a inaczej w nowoczesnym hotelu. Pary z miasta częściej decydują się na kameralne wesela w niewielkim hotelu, czy małej restauracji.

Na wsiach dalej za to modne jest świętowanie w pobliskiej sali. Ma to jednak wbrew pozorom sporo zalet, ponieważ w takiej sali możemy pomieścić bardzo dużą liczbę gości, a wiejski charakter samej imprezy do białego rana z pewnością na długo zapadnie weselnikom w pamięci. Niemałe znaczenie mają też zaproszenia ślubne fuksja.

Organizując rodzaj tradycyjnego wesela, nie zapomnijmy o zaprojektowaniu zaproszeń z motywami ludowymi. Takie zaproszenia będą idealnie współgrać z klasycznym wystrojem sali, czy tradycyjną muzyką graną na żywo.Przykład takich zaproszeń można zobaczyć na https://inviteyou.pl/zaproszenia-slubne/ludowe.

Pamiętajmy też o wyborze odpowiedniego zespołu weselnego, który będzie pasował do rodzaju naszej zabawy. Inny zespół bowiem sprawdzi się na nowoczesnych weselach organizowanych w hotelu czy restauracji. Na tradycyjnym weselu nasi goście będą z pewnością oczekiwali dużej ilości klasycznych przebojów, warto więc wcześniej ustalić z orkiestrą, jakie hity będą przygrywane na naszej zabawie weselnej.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − dziewięć =