Portal Zagwozdki poszukuje osób chętnych do współpracy w tworzeniu artykułów, a także w kwestiach medialnych. Osoby, chcące dzielić się swoją wiedzą i pisać dla nas, prosimy o zapoznanie się z ogólnymi zasadami funkcjonowania strony, poznanie naszych założeń, celów oraz historii – wszystkie te informacje znajdują się w odpowiednich zakładkach. Wymagamy naturalnie dogłębnej znajomości przynajmniej jednej z kategorii, jakie prezentujemy na stronie. W przypadku kwestii takich, jak medycyna, budownictwo lub technologia, przydatna jest wiedza ekspercka, z kolei do działu o podróżach i hobby zapraszamy osoby aktywnie spędzające czas na rozrywkach.

Jesteśmy otwarci także w kwestii współpracy medialnej. Jeśli zależy Państwu na zamieszczeniu na naszym portalu odnośników do swoich stron i produktów, zapraszamy do kontaktu celem omówienia szczegółów propozycji. Z uwagi na szacunek dla naszych czytelników, zgadzamy się na współpracę jedynie wtedy, gdy mamy pewność, iż dane produkty są wartościowe i bezpieczne.

Wszystkich czytelników, chcących podzielić się z nami swoimi pomysłami oraz propozycjami, również zapraszamy do zgłaszania się.