Istnieją problemy, z którymi trudno poradzić sobie samemu, zwłaszcza, jeśli nie jest się do tego odpowiednio przygotowanym i nie posiada się właściwej wiedzy. Dla serwis Zagwózdki, który powstał między innymi po to, by pomagać w takich sytuacjach, pracuje grupa ludzi, zaznajomionych z prezentowaną na stronie tematyką i skorych do tego, by pomóc Państwu rozwiązać istotne, trudne kwestie.

Osoby, tworzące Zagwozdki na co dzień zajmują się tematyką, o której mogą Państwo u nas przeczytać. Badamy najnowsze kwestie, dotyczące budownictwa, medycyny, stylu życia, wystroju wnętrz czy budownictwa, posiadamy hobby, które uprawiamy czynnie i z pasją, dzięki czemu możemy dzielić się również wiedzą na jego temat. Przede wszystkim wychodzimy z założenia, iż piszemy dla ludzi, a więc chcemy, by kontakt z nami był ułatwiony.

Jesteśmy otwarci na nowości, nietuzinkowe spojrzenia w omawianych na stronie działach oraz na oferty współpracy. Pisząc, chcemy poszerzać nie tylko horyzonty naszych czytelników, ale także swoje własne i chcemy, by w przyszłości dało się u nas rozwiązać każda zagwozdkę.